درد دلهای یک نویسنده جوان

ساخت وبلاگ
چکیده : عبدالمناف آق ارکاکلی:انسان دنیایی است از عجایب؛ که پیرامون شخصیت وی و جامعه ای که در آن رشد می کند ع... با عنوان : درد دلهای یک نویسنده جوان بخوانید :
عبدالمناف آق ارکاکلی:انسان دنیایی است از عجایب؛ که پیرامون شخصیت وی و جامعه ای که در آن رشد می کند عقاید بسیاری وجود دارد؛ عقایدی که موجب تمایز افکار وی چون چهره اش از دیگران می شود.
از فعالیت حرفه ای سایت ها در اجتماع ترکمن صحرا تقریبا دهه ای بیش نمی گذرد؛ سایت هایی که آخرین اخبار؛ دیدگاه ها و افکار را در فضای مجازی بازتاب می دهند و گاهی اوقات شاهد تضاد عقاید بین مدیران سایت ها و هواداران آنها می باشیم که اخیرا این تضاد و کثرت عقاید جای نقد منصفانه را گرفته و تخریب به جای آن حکم می راند.
اخیرا سایت ترکمن سسی مقاله ای با عنوان سفارش قبای قدرت یا خدمتگذاری با استناد به خبرگزاری فارس در خروجی خود قرار داد که واکنش امان محمد خوجملی و سایت اولکامیز را به دنبال داشت و طبق عادت معمول دوستان عزیز جوابیه هایی صادر شد. جوابیه هایی که قضاوت درباره ی آنها با مردم است ولیکن چرا مدیر سایت اولکامیز مطلبی که صاحب قلم یکسال پیش در دفاع از آقای خوجملی نگاشته بودم بدون اطلاع صاحب قلم در سایت خود قرار داده و مرا در اختلافات اخیر اولکامیزبا سایت ترکمن سسی طرفدار اولکامیز قلمداد نموده اند؟ و حتی تیتر مطلب را نیز تغییر داده اند؟ آیا این عمل بهره کشی و به نوعی استثمار عقاید نیست؟ آیا این عمل توهینی به صاحب قلم محسوب نمی شود؟ چرا این مطلب بعد از گذشت یکسال دوباره بر صفحه ی اول سایت اولکامیز قرار داده شده است گویا مدیران اولکامیز می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند؟ البته صاحب قلم هم اکنون با اقدامات اولکامیز و لحن خوجملی در نقدهای سیاسی شان مخالف هستم. چرا که گاهی اوقات مطالبی در اولکامیز به چشم می خورد که جای تاسف دارد. چرا مطلب ترکمن ها تمایلی برای حضور در شورای شهر گنبد کاووس ندارند در برهه ی خاص زمانی بر روی خروجی این سایت قرار گرفت؟ و اختلاف با ترکمن سسی درباره ی این مطلب را به هفته نامه ی صحرا کشاندید؟ چرا خود را نماینده ی تمام خبرنگاران استان معرفی نموده و جلوی زبیده سوقی صف آرایی نمودید؟ چرا هر وقت نام مسئولین آمد انتقاد را شروع می کنید و کمی واقع نگر نیستید؟ چرا هرکس با عقاید شما مخالف بود اصولگراست؟چرا با اخباری چون مراسم عروسی فلانی؛فلانی به فلان جا کوچ کرد؛فلانی صاحب فرزند دوقلو شد و... ارزش و شان خبرنگاران را پایین می آورید؟
چرا از سمت و سوی تمام ترکمن صحرا سخن می رانید و باعث بدبینی مسئولین به جامعه ی ترکمن صحرا می شوید؟
چرا سایت های ترکمن صحرا را با حزب های سیاسی مرزبندی می کنید؟ مگر نمی توان بدون وابستگی به حزبی فعالیت اجتماعی نمود؟
چرا سایت ها و مطبوعات ترکمن صحرا رسما کانون تبلیغات شده اند؟
چرا کار شما صدور جوابیه پشت جوابیه شده است؟ اگر شما خسته نشده اید مردم خسته شده اند.
چرا مطلبی که به نقل از حقیر در سایت اولکامیز گذاشته بودید بعد از اینکه حدود صد نفر مطالعه نمودند از سایت حذف نمودید؟
امیدوارم روزی برسد که قشر فرهنگی و روشنفکر ترکمن با نقد و روشنگری های منصفانه خویش نسبت به اجتماع و روابط بین خود باعث پیشرفت و رشد تفکرات اجتماعی در ترکمن صحرا شود؛زینت انسان سه چیز است علم؛ محبت؛ آزادی.
ترکمن سسی حق پاسخگویی درباره مطالب فوق را برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که اسم شان در مقاله برده شده برای آنها محفوظ نگه می دارد.
منبع: سایت ترکمن سسی
...
نویسنده : عبدالمناف آق ارکاکلي بازدید : 316 تاريخ : پنجشنبه 21 آذر 1392 ساعت: 10 PM

لینک دوستان

نظر سنجی

نظر شما درباره ی وبلاگ عصر صحرا چیست

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :