گفتگو با اسلام قره مشک غراوی نفر سوم سپک تاکرای جهان

ساخت وبلاگ
چکیده : عبدالمناف آق ارکاکلی: اسلام قره مشک غراوی متولد سال 1366 یکی از قهرمانان سپک تاکرای کشور می باشد که... با عنوان : گفتگو با اسلام قره مشک غراوی نفر سوم سپک تاکرای جهان بخوانید :

عبدالمناف آق ارکاکلی: اسلام قره مشک غراوی متولد سال 1366 یکی از قهرمانان سپک تاکرای کشور می باشد که چندین دوره عضو تیم ملی بوده و افتخاراتی را برای ورزش کشور و شهر گنبدکاووس به ارمغان آورده است و در هر تورنمنتی که رفته دست پر برگشته است. وی که حرف های زیادی برای گفتن داشت به علت تواضع و فروتنی سخنان خود را کوتاه نمود و جواب هایش را با کلمات ساده بر زبان آورد که از نظر خواننده ی گرامی میگذرد

چرا به ورزش سپک تاکرا روی آوردید؟
به دلیل اینکه سپک تاکرا ورزشی جذاب و دیدنی بود و از طرفی دیگر مربی تیم ملی و گنبد کاووس آقای عثمان سن سبلی همسایه ما بود و این دو عامل دست در دست هم داد تا به سپک تاکرا روی بیاورم.
مشوقین شما در سپک تاکرا چه کسانی بودند؟پدر و مادرم،مربیانم عثمان سنسبلی،جلال کر،جمال الدین بیرامی ایگدر و عبدالعاطی نظری
هم اکنون چگونه سپک تاکرا تمرین می کنید؟ مدتی است سراغ سپک تاکرا نرفته ام و دیگر سپک تاکرا تمرین نمی کنم.

چرا دیگر به سپک تاکرا نمی پردازید؟
نبود مربی،عدم حمایت مسئولین و نبود اسپانسر از عواملی است که باعث شده سپک تاکرا را کنار بگذارم ما در سپک تاکرای مشکلات ریشه ای فراوانی داریم که بعضی اوقات باعث دلسردی شدید ما می شود به عنوان مثال ما به نام اسپانسرها به میدان ورزشی می رویم و آنان از تبلیغات سود می جویند و مبلغ را به مسئولین می پردازند اما هنگام پرداخت به ورزشکاران معلوم نیست مبالغ کجا رفته است!

امکانات سپک تاکرا گنبد را چگونه ارزیابی می نمایید؟
در یک کلام بسیار ضعیف و سطح پائین.

به نظر شما پتانسیل سپک تاکرا گنبد چگونه است؟
گنبد کاووس در رشته ی سپک تاکرا از پتانسیل های بالایی برخوردار است اما به دلیل بی توجهی تربیت بدنی رشته ی مفرح سپک تاکرا در حال نابودی است.

به نظر شما عدم استقبال جوانان گنبدی از سپک تاکرا چیست؟
سپک تاکرای گنبد سالن اختصاصی برای خود می طلبد که متاسفانه به دلیل عدم توجه مسئولین به سپک تاکرا پائین ترین امکانات به این رشته در نظر گرفته شده است و هیچ اسپانسری از سپک تاکرای گنبد حمایت نمی کند در چنین شرایطی جوانان به سپک تاکرا بی میل شده اند.
چرا افتخارات شما در رسانه های گروهی منطقه و کشور کمتر بازتاب داشت؟
سپک تاکرا از سابقه ی دیرینه ای در کشور برخوردار نیست و رشته ای جدید به شمار می آید و بیشتر ایران به رشته های فوتبال،والیبال و کشتی اهمیت می دهند تابه رشته های نوظهوری چون سپک تاکرا.

استقبال مردم از شما چگونه بود؟
مردم بر خلاف مسئولین استقبال خوب و گرمی از ما داشتند و همیشه باعث دلگرمی ما شده اند.

نام چند تن از دوستان خود را بگوئید؟
آقایان جمیل کر،احسان امان بائی،عبدالحی کمالی،عبدالعاطی نظری،جمال الدین بیرامی ایگدر و ...

در حال حاضر به چه شغلی مشغول هستید؟
به چاپ و تکثیر و کپی مشغول هستم.

در دوران ورزشی خود چه افتخاراتی به دست آوردید؟
چهار دوره مقام سومی جهان در تایلند،سومی بازیهای آسیایی داخل سالن ویتنام،مقام پنجم بازیهای آسیایی ماکائوچین،یک دوره قهرمانی المپیاد ایرانیان
در آخر چه سخن ناگفته ای دارید؟
امیدوارم تمامی مشکلات سپک تاکرا گنبد برطرف شود.

...
نویسنده : عبدالمناف آق ارکاکلي بازدید : 343 تاريخ : شنبه 7 ارديبهشت 1392 ساعت: 6 PM

لینک دوستان

نظر سنجی

نظر شما درباره ی وبلاگ عصر صحرا چیست

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :